KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13464337
nr 1346 4337
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Akvarell, Kvinna, 18x9,5 cm. Signerad
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:57:27
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman